ZAWIESZKI

ZAPACHOWE

Feel the Fragrance with Promo Scent

Pamiętasz zapach świąt, pieczonego piernika, gdy za oknem cichutko prószył śnieg... I świątecznej choinki kryjącej górę prezentów...?

Już dawno dowiedziono, że zapach ma ogromną siłę przyciągania uwagi. Stąd właśnie to wyjątkowe połączenie, wizualne i zapachowe, dające możliwość niezwykle silnego oddziaływania reklamowego. Reklamowany produkt lub marka pozostają w kontakcie z odbiorcą przez cały rok, dodatkowo wzmacniane zapachem.

Dlatego też:

Jesteśmy producentem zawieszek zapachowych w dowolnych kształtach oraz nutach zapachowych oraz przodujemy w grupie szeroko pojętych rozwiązań  z branży aromamarketingu.

Oferujemy zawieszki zapachowe znane również jako: zawieszki reklamowe, choinki zapachowe, choinki samochodowe, reklamowe zawieszki zapachowe, reklamowe zawieszki samochodowe, zapachy reklamowe. Ponad 500 wykrojników, nieograniczona ilość nut zapachowych ( od standardowych po perfumeryjne ), materiały o najwyższej jakości, nowoczesna linia pakująca, kilkunastoletnie doświadczenie składają się na ostateczny produkt jakim jest reklamowa zawieszka zapachowa. 

Od kilkunastu lat produkujemy również najwyższej jakości materiały reklamowe, w tym

  • blistry zapachowe,
  • stojaczki i kalendaria zapachowe,
  • wobblery zapachowe

Tworzymy produkt w oparciu o wizję klienta, kładąc największy nacisk na zadowolenie naszych odbiorców. Będąc zawsze otwartym na sugestie w niezawodny sposób wykonujemy nawet najbardziej niestandardowe realizacje począwszy od pomysłu do odpowiednio zapakowanego gotowego do zastosowania produktu. 

W naszym portfolio można odnaleźć również inne produkty poligraficzne

 

tel.: 604 449 818
sprzedaz@promoscent.eu 

Zadzwoń lub napisz e-mail
Nasz konsultant czeka
na Państwa pytania

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Czytaj więcej…

Zrozumiałem
© 2016 Promo Scent. All Rights Reserved. Projekt: www.teema.pl